FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 6572505
nr 657 2505
ROCKING CHAIR
19th century, normal wear.
1800-tal
Condition: normalt bruksslitage
100
SEK 750
Monday September 20 2010
at 19:23:37
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr